İLETİŞİM

Bizimle dilerseniz whats app tan dilerseniz hemen arayarak ulaşabilirsiniz.

window cleaning 25

Phone

+90 541 500 58 65

Antalya Merdİven Temİzlİğİ

Antalya merdiventemizliği.com Firmamız tarafından, merdiven temizliğini, görüşülen saatlerde, güler yüzlü personellerle ve doğal malzemelerle temizliyoruz. Kullandığımız malzemeler, merdivenlerinize zarar vermemekle birlikte, pırıl pırıl olmasını sağlıyor. Apartmanınızın büyüklüğü önemli değil çünkü personellerimiz işini büyük bir titizlikle yapıyor. Personellerimizin çalışması ve hizmetinden memnun kalacak ve tekrarını dileyeceksiniz. Müşteri odaklı çalıştığımız için, fiyat konusunda konuşup anlaşabilirsiniz. Müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Antalya Merdiven Temizliği kapsamında birçok ev ve işyerlerinde, müşterilerimizle çalıştık. Size bir telefon kadar yakınız.

HİZMETLERİMİZ

Öncelikli olarak, yaşadığımız apartmanların merdiven temizliği  ve çalışma ortamlarımızın düzenli olarak temizlenmesi  sağlığımız için önemlidir. Bizim uzmanlık alanımıza giren alanlardan bir tanesi Antalya merdiven temizliği olmakla birlikte bu konuda gerek referanslarımız  gerekse sahip olduğumuz tecrübe bakımından son derece iyi bir konumdayız. 

       Antalya temizlik şirketleri arasında adını duyurmuş profesyonel çalışanlarımız  ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

TEMİZLİK VE REFERANSLARIMIZ

  Antalya merdiven temizliği  ile çalışan müşterilerin pek çoğu referanslarımız aracılığı ile bizimle çalışmaya karar verdikleri için birinci önceliğimiz hep onları hayal kırıklığına uğratmamak oldu. Bu yüzden diğer Apartman temizlik şirketlerinden hep bir farklılığımız olsun istedik ve bütün çalışmalarımızı elde ettiğimiz imajı sarsmamak adına yaptık ve yapıyoruz.

TEMIZLİK VE MEMNUNİYET

Apartmanlarımızın merdivenleri günlük olarak en çok kullanılan ortak alanlarımızdan birisidir.Bu yüzden temizlik için yapacağımız seçimlerin profesyonel ve güvenilir olmasına özen göstermek zorundayız . Kaliteli ve hijyenik bir temizlik yapılmadığı taktirde kalıcı bir temizlik olmayıp, karşınızda yine kirli ve bakteri yuvası merdivenler görmeniz olağan bir durum olacaktır.

    

Google yorumlarınızı  dogrudan musterilerimiz tarafından yapılmakta olup . google  yorum kartı kullanmaktayız . müşterilerimiz nfc google yorum kartını telefonuna temas ettirdikten sonra direk yorum yapmaktadır .Google yorum yorumlarımızın hepsi doğrudan müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Phone

+90 541 500 58 65

Address

Muratpaşa/Antalya